КОРОТКА ІНСТРУКЦІЯ РОЗУМНОМУ ВИБОРЦЮ

Сенс інструкції в тому, щоб допомогти Вам відключитися від нав’язливої політичної реклами – цього “лайна у блискучій обгортці” і подивитися на вибори та кандидатів об’єктивно, приблизно так, як підходили б Ви при прийомі кандидатів на роботу – адже ми наймаємо мерів і депутатів на роботу, чи не так?

Отже, дивимося на кандидатів, ставимо їм питання, відповіді знаходимо у їхніх справах, обіцянки ігноруємо.

1. “Не важливо, що вони обіцяють, важливо, що вони роблять для Вас”. Що хорошого зробила для Вас і вашої родини чинна влада? Особисто для Вас? Вам стало легше жити? зручніше? краще? Що змінилося у Вашому населеному пункті на краще? Тільки не абстрактно, не “взагалі”, а особисто для Вас і Вашої сім’ї?

Якщо особисто для Вас нічого краще не стало – не голосуємо за тих, хто зараз при владі.

2. “Злодіїв колишніх не буває”. Колишня влада (не лише “риги”, а і всі, хто керував містом, районом чи селом). У всі часи – крали, брали, віджимали. Суть людини НЕ МОЖНА змінити у зрілому віці, злодій ніколи не перестане красти тому, що він по-іншому, просто не вміє! Висновок: не голосуємо за всіх “колишніх”.

3. Старі пики під новими назвами. Політичний “ребрендинг” чи політична проституція – це як Вам зручніше. Якщо в якійсь партії з новою назвою присутні пики з “колишніх” і “нинішніх”, то це не партія, а збіговисько політичних повій.

4. Для великого бізнесу влада – це бізнес за наш рахунок, тобто розкрадання бюджетів. Фінансування передвиборної агітації – всі ці “біг-морди”, теле- і радиоролики потім будуть відбивати з нашої кишені. Висновок: не голосуємо за олігархічні партії та їх кандидатів – якими б чесними вони нам не здавалися. Викреслюємо всіх кандидатів, хто пов’язаний з олігархами, фінансово-промисловими групами, великим бізнесом, хто має у владі чи великому бізнесі “кумів”, “братів”, “сватів”

І, звичайно ж, перш ніж дати вотум довіри тому чи іншому кандидату, треба насамперед переконатися в його порядності. Для цього поставте два останні питання:

5. Де кандидат був і чим займався з жовтня 2013 по березень 2014?

6. Голосував чи хтось з його нинішньої партії за диктаторські закони 16.01.14? Якщо хоч один був “за” – його взяли в партію, знаючи про це, а значить вся ця “партія” – проти нас.

Користуючись цим алгоритмом Ви за півгодини з декількох десятків кандидатів і партій залишите не більше 2-3. А за кого з них голосувати – це вже Ваші особисті вподобання.

І останнє. Перешліть цю інструкцію друзям та допоможіть своїм рідним або проголосувати правильно, або не проголосувати взагалі.

Вдалого Вам і всім нам вибору!

 

Павло Жовніренко

Голова правління Центру Стратегічних Досліджень.

 

Обозреватель/блоги, 20. 10. 2015
http://obozrevatel.com/blogs/51978-korotka-instruktsiya-rozumnomu-vibortsyu.htm